Witaj,

Jeżeli zaglądałeś już wcześniej na facebook’owy profil The Sentimental Bastards tematyka bloga będzie zapewne doskonale Ci znana. To, co znajdziesz na stronie to moje notatki i szybkie zapiski z wyjazdu do USA, okraszone dużą ilością zdjęć, które poruszają się na kilku ważnych dla mnie płaszczyznach. Do tego dochodzi archiwum wybranych postów z mojego prywatnego facebook’a. Jeżeli trafiasz tu pierwszy raz przeczytaj proszę krótkie info na temat tego jak się tej stronie poruszać by dotrzeć do interesujących Cię treści.

Jak się poruszać po stronie oraz co znajdziesz w Menu powyżej?

  • Najnowsze notatki znajdziesz zawsze przewijając się w dół na głównej stronie.
  • W sekcji Z Moleskin’a znajdziesz szereg tematycznych podstron. Po kliknięciu w dowolną z nich zostaniesz przekierowany do krótkiego wprowadzenia czego dotyczy. Poniżej wprowadzenia znajdziesz archiwum wszystkich wpisów w danym temacie. Każda z podstron dotyczy USA. Wyjątkiem jest Truman Show PL, gdzie znajdziesz te, wspomniane w tytule strony, kilka innych historii (choć już tylko przez krótką chwilę!)
  • Sekcja 50′, to zbiór danych na temat poszczególnych stanów, kultury, geologii oraz parków narodowych. Przygotowane w formie pigułki z ograniczoną narracją. Znajdziesz też tutaj istotne wskazówki, trochę danych statystycznych oraz to, o czym warto wiedzieć, gdy się już pojawisz na miejscu.
  • W sekcji Szpargały trochę poprawionych zdjęć do pobrania, ważnych linków oraz innych rzeczy, które w jakiś sposób wiążą się z tą podróżą.
  • na końcu za ikoną lupy kryje się oczywiście wyszukiwarka. Jakby do czegoś ciężko było się doklikać zawsze można spróbować poszukać hasłowo.
  • po prawej stronie tego ekranu znajdziesz też: Najnowsze wpisy, oś czasu Archiwów oraz Kategorie, wg których pogrupowane są posty. Powinny Ci ułatwić nawigację do poszukiwanych treści. Znajdziesz je na prawie każdej podstronie.

..i właściwie tyle na dobry początek. Przyjemnej lektury!